Рекомендуємо:
-
Аватари пропаганди. Технології інформаційної війни
Читати далі ⟶Фундаментом будь-якої пропаганди є виклик емоційної реакції на заголовок чи вміст повідомлення і подальша інтеграція необхідної думки в голову споживача інформації.
-
Реальність проти ідеального світу
Читати далі ⟶Чим ближче війна, тим сильнішими стають прояви людського егоїзму, особисте перевищує інтереси загалу, оскільки дозволяє повністю і без зайвої лірики про гуманізм та ефемерне людське благо отримати бажане.
-
Холодна війна і кінець Pax Americana. До чого готується Росія?
Читати далі ⟶Якщо розглядати витоки російсько-української війни, то можна помітити сильний акцент на старих догмах Холодної війни.
Категорії
Intermarium OSINT-розслідування Ідеологія Інтерв'ю Інформація і пропаганда Воєнна сила Гібридна війна Економіка Енергія Есеїстика Культура Лікнеп Міжнародні відносини Національна безпека Переклади Польща Спецпроекти Тероризм Технології
AUKUS HIMARS SpaceX weaponization ЄС ІІІ Світова війна ІПСО Інтермаріум Анджей Дуда Балтика Британія Будапештський меморандум Готланд Емануель Макрон Зеленський Китай НАТО Навальний Німеччина ООН Польща Путін Рамштайн Росія США Спартц Трамп Україна війна газ зброя зерно космос мігранти русский мир санкції терор хороший русскій цінності шпигунство штучний інтелект ядерна зброя інновації інтернет історія
-
Логічна помилка Заходу
Останні дні вся наша увага прикута до Китаю. Вірніше, до візиту китайського лідера Сі Цзіньпіна до Москви. Експерти наввипередки озвучують версії розвитку подій. Вступ Китаю у гру явно підвищує ставки і може призвести до остаточного оформлення глобального розколу світу на Захід – Схід, демократія – автократія.
-
Сила інновацій
Російсько-українська війна в центрі уваги не лише військових і політиків, але й людей, що стоять за інноваціями. Ерік Шмідт, колишній генеральний директор Google, розмірковує над тим, яку роль інновації відіграють у сучасній війні та геополітиці загалом.
-
Інтерпол чи Кремлепол?
Як Росія використовує міжнародні організації для провадження політики терору. Але як і чому Росії вдається використовувати такий потужний інструмент, як Інтерпол, задля втілення своїх хворобливих планів щодо знищення опонентів?
-
Невмирущість політики великих держав
Річниця повномасштабного російського вторгнення в Україну спонукає до аналізу подій, що відбулися за цей рік. Найбільша війна в Європі з часів ІІ Світової війни сколихнула весь світ, поставивши складні питання. Чому навчив рік війни? Які уроки потрібно винести з неї?
-
Війна за novus ordo mundi
Війна за новий світовий порядок – novus ordo mundi. Той, хто виграє цю війну отримає право створювати новий світ за власними принципами. На перший погляд звучить дуже пафосно, проте саме це і відбувається зараз. І ми не сторонні спостерігачі процесу, а його безпосердні учасники. Адже головна битва цієї війни відбувається саме на нашій землі й саме ми є тим передовим загоном, що тримає першу лінію оборони.
-
Долина Смерті в центрі Європи. Чи достатньо робить Захід для України?
Зазвичай не люблю писати тексти від себе, але цього разу дозволю собі порушити правило особистого авторського кодексу. Вже без тижня рік як Москва пішла в va banque проти всього цивілізованого світу і ні на хвилину не планує зупинятися на досягнутому.
-
Новий випускний для старих студентів і уроки для України. Як Польща очищає МЗС від випускників МГИМО?
Кілька днів тому Міністерство Закордонних Справ Польщі тріумфально заявило, що позбулося всіх випускників МГИМО. Дана проблема вирішувалась не за один день, а була частиною тривалого процесу, зокрема політики декомунізації, котра не припинялась з 1989 року.
-
Війна в Україні була геополітичним відром льоду нам на голову – Александер Шалленберг, МЗС Австрії
Австрія є однією з таких країн, у яких відповідь на російську агресію не така однозначна та зрозуміла, як приміром у Великобританії.
-
Україна – не Корея
Нова ІПСО росіян у міжнародному медіапросторі пропонує новий наратив: Україна – це нова Корея, територія, яка має бути розділена на зони впливу між “великим гравцями”: Росією (так, вони все ще вірять у свій статус супердержави) і США.
-
Не бійтеся загибелі Путіна
Неминучість краху Росії в її теперішньому статусі вже не викликає суперечок серед політичних еліт світу. Натомість питання подальшої долі Росії вкрай дискусійне.