Ximera


Аналітичний Центр Ximera - міжнародні відносини, гібридні загрози, геополітичні химери.

Аналітичний Центр

міжнародні відносини, гібридні загрози, геополітичні химери

XIMERA – український незалежний аналітичний центр, що спеціалізується на дослідженні гібридних загроз.

ХХІ століття можна назвати часом гібридності – явища перестають бути простими та односкладовими, а все більше набувають різноманітних рис та аспектів, що діють одночасно.

Саме тому метафорою нашого часу можна назвати Химеру – міфічне створіння, що поєднує в собі кілька істот.

Наші принципи роботи


Незалежність

Ми команда незалежних експертів, це означає, що ми самостійно визначаємо тематику досліджень та позицію стосовно питань, не залежимо від зовнішніх вказівок та наказів.
Свобода думки для нас фундаментальна цінність.
Ми не відстоюємо та не представляємо чиїсь інтереси.
За нами стоїть лише здоровий глузд та наша совість.


Відкритість

Ми відкриті до всіх думок та позицій, особливо тих, що піддають сумніву загальноприйняті уявлення. Тому що пошук відповідей на складні питання потребує нестандартних ідей, які зазвичай ідуть у розріз із мейнстрімом.
Ми готові дискутувати, тому що у суперечці знаходиться істина. Чим більше різноманіття, тим якісніший результат на виході.


Синергічність

Ми послідовники арістотелівського підходу, згідно якого ціле більше простої суми своїх частин.
Ми цінуємо командну роботу, бо разом ми можемо значно більше, ніж кожен поодинці.
Сповідуємо комплексний підхід до досліджень: не просто аналізуємо окремі явища й процеси, а шукаємо взаємозв’язок між ними і прагнемо охопити загальну картину в усій її багатогранності.

Команда

Наша команда – незалежні експерти з різних сфер знань. Ми прагнемо дивитися на світ з широко розплющеними очима та знаходити взаємозв’язки між нібито не пов’язаними на перший погляд явищами. Сучасний гібридний світоустрій потребує відкритості та сміливості. Ми не шукаємо простих пояснень, а намагаємося докопатися до суті проблем.

Владислав Ковальчук

Владислав Ковальчук


Засновник АЦ “Хімера”

Випускник Варшавського Університету Суспільно-Гуманітарних Наук (University of Social Sciences and Humanities) факультету міжнародні відносини. Має ступінь магістра за спеціалізацією Національна Безпека, виданий Люблінським Університетом імені Марії Кюрі-Склодовської.

Раніше один з організаторів щорічних конференцій і постійний аналітик Intermarium Support Group.

Сфера наукових інтересів:
Міжнародні відносини, правосуддя перехідного періоду, боротьба з тероризмом, асиметричні конфлікти, війна з наркотиками, діяльність спецслужб.

Ярослава Бірюк


Засновник АЦ “Хімера”

Закінчила факультет Дизайну Київського національного університету технологій та дизайну. Сертифікований спеціаліст з креативності – Professional in Creativity Certificate by UniCert®_GmbH. Понад 15 років досвіду роботи в ІТ та креативних індустріях.

Член оргкомітету iForum ‒ найбільшої офлайн-конференції в Україні, присвяченій інтернету.

Сфера наукових інтересів:
Міжнародні відносини, інновації та технології, Problem Solving та прийняття рішень, ідеології та стратегеми, інформація та пропаганда, глобальні виклики і загрози.


Контакти

Телефонуйте
+38 050 66 99 821

Соціальні мережі