Рекомендуємо:
-
Аватари пропаганди. Технології інформаційної війни
Читати далі ⟶Фундаментом будь-якої пропаганди є виклик емоційної реакції на заголовок чи вміст повідомлення і подальша інтеграція необхідної думки в голову споживача інформації.
-
Реальність проти ідеального світу
Читати далі ⟶Чим ближче війна, тим сильнішими стають прояви людського егоїзму, особисте перевищує інтереси загалу, оскільки дозволяє повністю і без зайвої лірики про гуманізм та ефемерне людське благо отримати бажане.
-
Холодна війна і кінець Pax Americana. До чого готується Росія?
Читати далі ⟶Якщо розглядати витоки російсько-української війни, то можна помітити сильний акцент на старих догмах Холодної війни.
Категорії
Intermarium OSINT-розслідування Ідеологія Інтерв'ю Інформація і пропаганда Воєнна сила Гібридна війна Економіка Енергія Есеїстика Культура Лікнеп Міжнародні відносини Національна безпека Переклади Польща Спецпроекти Тероризм Технології
AUKUS HIMARS SpaceX weaponization ЄС ІІІ Світова війна ІПСО Інтермаріум Анджей Дуда Балтика Британія Будапештський меморандум Готланд Емануель Макрон Зеленський Китай НАТО Навальний Німеччина ООН Польща Путін Рамштайн Росія США Спартц Трамп Україна війна газ зброя зерно космос мігранти русский мир санкції терор хороший русскій цінності шпигунство штучний інтелект ядерна зброя інновації інтернет історія
-
Французький хід конем і паростки реалізму
Нещодавно розпочались дискусії про можливу відправку військ країн НАТО у індивідуальному порядку.
-
Україна = КНДР? Як виглядає фронт інформаційної війни?
Одним із ключових прийомів пропаганди є зміщення фокусу з агресора на жертву. Цей прийом відомий під назвою віктімблеймінг, тобто звинувачення в злочині жертви і відповідно виправдання агресора.
-
Блокада українського кордону. Агенти впливу РФ на захисті “національних інтересів” Польщі
Тему протестів водіїв на кордоні з Польщею вже обговорювали багато разів, однак варто заглибитися в її деталі.
-
Китайський надрозум – все?
Ми вже неодноразово піднімали тему високотехнологічного протистояння Китаю і США. І ось час знову поговорити про технологічну конкуренцію між ними. Тим більше для цього є кілька приводів.
-
Розширення ЄС та Україна
5 жовтня в іспанській Гранаді пройде саміт Європейської політичної спільноти, основною темою якого буде подальше розширення ЄС. Тож цілком закономірно, що цими днями з’являються резонансі публікації у авторитетних джерелах.
-
Перша зернова і берлінська змова. Що відбувається між Україною і Польщею?
Нещодавно відбувались активні дискусії щодо майбутнього українсько-польських відносин. Каменем спотикання, як ми знаємо, став продаж зерна.
-
500 днів війни
Складно повірити, але від 24 лютого 2022 року пройшло вже 500 днів. Другий рік ми зустрічаємо вже зовсім іншою країною. Ми стали професійніші, впевненіші, стійкіші. Ми точно знаємо хто наші друзі, хто вороги, а хто намагається бути хорошим для всіх. Кожен раз ворог приносить нам все більше горя, його жорстокість лише зростає.
-
Z-Дірлевангер і фантомний біль війни
Ми відбудуємо міста і приберемо тіла з вулиць, але важливим є те, що відбуватиметься вже після, тобто правосуддя перехідного періоду. На жаль, правосуддя перехідного періоду повниться пастками і дилемами.
-
Кордони дна або нова глибоководна війна
9 липня 2023 розпочинається прийом заявок на отримання дозволу комерційної розробки океанського дна. Ця новина ховає в собі гігантську індустрію майбутнього, потенціал якої можна порівнювати з мільярдними ринками нафти і газу. Але мова не лише про гроші. На дні морському знайшлося місце великій політиці.
-
Інтермаріум і повоєнна Європа. Чи отримає Росія другий шанс?
Сьогоднішні ж події в Україні не лише переповнені ядерною риторикою Росії, але й реальною загрозою розширення географії бойових дій на територію НАТО, яка до 2014 року вважалась своєрідним острівцем безпеки.