Рекомендуємо:
-
Аватари пропаганди. Технології інформаційної війни
Читати далі ⟶Фундаментом будь-якої пропаганди є виклик емоційної реакції на заголовок чи вміст повідомлення і подальша інтеграція необхідної думки в голову споживача інформації.
-
Реальність проти ідеального світу
Читати далі ⟶Чим ближче війна, тим сильнішими стають прояви людського егоїзму, особисте перевищує інтереси загалу, оскільки дозволяє повністю і без зайвої лірики про гуманізм та ефемерне людське благо отримати бажане.
-
Холодна війна і кінець Pax Americana. До чого готується Росія?
Читати далі ⟶Якщо розглядати витоки російсько-української війни, то можна помітити сильний акцент на старих догмах Холодної війни.
Категорії
Intermarium OSINT-розслідування Ідеологія Інтерв'ю Інформація і пропаганда Воєнна сила Гібридна війна Економіка Енергія Есеїстика Культура Лікнеп Міжнародні відносини Національна безпека Переклади Польща Спецпроекти Тероризм Технології
AUKUS HIMARS SpaceX weaponization ЄС ІІІ Світова війна ІПСО Інтермаріум Анджей Дуда Балтика Британія Будапештський меморандум Готланд Емануель Макрон Зеленський Китай НАТО Навальний Німеччина ООН Польща Путін Рамштайн Росія США Спартц Трамп Україна війна газ зброя зерно космос мігранти русский мир санкції терор хороший русскій цінності шпигунство штучний інтелект ядерна зброя інновації інтернет історія
-
Реактивний Захід і проактивна РФ. Що не так з поставками озброєнь?
Протягом короткого часу з’явилося багато інформації про поставки нових озброєнь, ЄС колективно тисне на Німеччину щодо передачі танків Leopard, а остаточне рішення знову вперлося у доволі нерішучого канцлера ФРН Олафа Шольца.
-
2033: ласкаво просимо у новий світ
Кінець-початок року традиційно час прогнозів. Ось і Atlantic Council, поважний американський аналітичний центр, опублікував серію своїх передбачень майбутнього – далекого (прогноз на світ 2033) та близького (на 2023 рік).
-
300 днів війни
Вже традиційно, кожні сто днів ми намагаємося підбивати певні підсумки і обережно прогнозувати розвиток подій. Сьогодні виповнюється 300 днів від початку нової повномасштабної фази російсько-української війни. Спробуємо поглянути як змінився характер війни за останні сто днів.
-
From Russia with love – Шенгенська зона російського тероризму
У польських ЗМІ з’явилась інформація, що в Головному управлінні поліції стався вибух, внаслідок якого постраждав генерал Ярослав Шимчик. Інтрига в тому, що вибухнув подарунок, який генерал отримав від українських колег під час робочого візиту в Україні.
-
Російська чорна магія проти українських посольств
За останніх кілька днів відбувся ряд ключових подій, які, здавалося б, ніяк не пов’язані між собою. Обстріли енергетичної інфраструктури не залякали українців, а Київ, попри загрози повного блекауту, не погоджується на умови РФ.
-
Геополітика чіпів
Ми живемо в епоху високих технологій. Доступ до технологій та можливість продукування власних – свідчення рівня розвитку держави. Ключові гравці – США та Китай формують нові правила гри. І головним індикатором цих правил стають чіпи.
-
Ракети у Польщі. Чому США і НАТО шукають крайнього?
Після визволення Херсону Росія очікувано почала обстрілювати цивільну інфраструктуру України. Останні обстріли закінчились падінням ракети на території Польщі, внаслідок чого загинуло двоє людей.
-
Неонова війна
Наступного року бізнесмен з Лос-Анджелеса може залишитися без нового автомобіля, письменниця з Нью-Йорка не зможе придбати новий ноутбук, а сім’я із Сеула залишиться без1 робота-пилососа. І трапиться це все через війну в Україні.
-
Німецька безпорадність
Німецька політика вже давно викликає широкий спектр почуттів: від обурення, занепокоєння і до цілковитого нерозуміння, а подекуди й відчуття якось мазохізму чи маразму.
-
Чи справді республіканці є агентами Кремля?
В контексті потенційної перемоги республіканців на проміжних виборах, нас все більше турбують неоднозначні заяви представників партії, зокрема Трампа.