Російська чорна магія проти українських посольств

Російська чорна магія проти українських посольств

За останніх кілька днів відбувся ряд ключових подій, які, здавалося б, ніяк не пов’язані між собою. Обстріли енергетичної інфраструктури не залякали українців, а Київ, попри загрози повного блекауту, не погоджується на умови РФ. Від 10 жовтня Росія обстрілює українську енергетичну інфраструктуру, надіючись, що це змусить громадян виходити на протести проти влади. Москва розраховувала на політичний хаос, котрий вплине на ситуацію на фронті, однак Путін знову прорахувався.

Єдині досягнення РФ від 10 жовтня:

Як бачимо, Путін знову всіх “переграв”.

В результаті росіяни не вигадали нічого іншого, окрім того, що їм вдається найкраще – порушення звичаїв війни і нового витка терору, але цього разу вже проти українських дипломатичних установ за кордоном.

Вочевидь російська агентура в Європі сидить на голодному пайку. Раніше умовні Петров і Баширов могли напоїти ворогів Путіна чаєм з полонієм-210 чи отруїти “новачком”, а зараз опустилися до рівня афганських фермерів і мафіозних кіногероїв.

Важко якось адекватно оцінити логіку росіян. Невже в Кремлі переконані, що після зруйнованих міст і бомбардувань критичної інфраструктури іранськими дронами-камікадзе українців залякають вибухи в посольствах і коробки з нутрощами? Українці вже утилізували кращі російські частини і чинять опір навіть в умовах холоду і блекауту, всі атаки на на наші посольства закінчаться тим, що їм просто посилять охорону, а любителі Путіна або поїдуть до рідного Бірабіджану чи присядуть приблизно на 20 років за міжнародний тероризм.

В підсумку можна сказати лише одне:
Закінчиться зима і ми вас закопаємо в українських степах.
А ми її обов’язково переживемо, бо Москва має бути знищена.

 • Владислав Ковальчук

  Засновник АЦ “Хімера”

  Випускник Варшавського Університету Суспільно-Гуманітарних Наук (University of Social Sciences and Humanities) факультету міжнародні відносини. Має ступінь магістра за спеціалізацією Національна Безпека, виданий Люблінським Університетом імені Марії Кюрі-Склодовської.
  Раніше один з організаторів щорічних конференцій і постійний аналітик Intermarium Support Group.

  Сфера наукових інтересів:
  Міжнародні відносини, правосуддя перехідного періоду, боротьба з тероризмом, асиметричні конфлікти, війна з наркотиками, діяльність спецслужб.

Обговорити публікацію можна в нашому телегам-чаті:


XIMERA не несе відповідальності за наслідки публікації та використання матеріалів, розміщених на сайті в інших джерелах. Думка авторів публікацій, коментарів, розміщених на наших сторінках, може не збігатися з думками і позицією Центру.
Цитати подано зі збереженням оригінальної орфографії та пунктуації.