Російська зоополітика. Коріння генітально-анальної культури росіян

Російська зоополітика

Дуже часто в суперечках з росіянами можна побачити те, як замість аргументації вони опускаються до генітально-анального гумору, приправленого темами лайна і сечі. Погляд на світ через цю призму найкраще демонструє рівень цивілізаційного розвитку росіян. Неадекватна по відношенню до загрози жорстокість, етнічні чистки в РФ шляхом мобілізації і геноцид в Бучі та Ізюмі характеризують росіян як дикий народ, котрий мислить тваринними інстинктами, а не розумом і вищими матеріями.

Сексуальне насильство та соціальне домінування

В тваринному світі, а також у вертикальних ієрархічних структурах на кшталт тюрми, армії чи вуличних банд сексуальне насильство є формою домінування і утвердження свого статусу в зграї. Це, звичайно ж, стосується саме тих суспільств, де інтелектуальний та духовний розвиток стоять найнижче у списку пріоритетів розвитку держави та нації. Якщо у великих містах є ті чи інші альтернативні сценарії розвитку, то чим далі вглиб території РФ, тим більшим є поширення тюремної субкультури, більше відомої як АУЕ.

!!! Попередження. Матеріали 18+. Зображення нижче містять нецензурну лексику.

Вєлікая русская генітальная

Російські пропагандисти можуть скільки хочеш кричати про “великую русскую культуру”, але це нічого не змінить. Пушкін, Достоєвський і Толстой вже давно не є моральними орієнтирами для росіян. Єдине, що вони хочуть знати – це тюремні поняття: як правильно “зайти в хату” і не стати “петухом”.

З однієї сторони росіяни кричать про бездуховний Захід і гейропу, а з іншої активний гомосексуалізм і сексуальне насильство в них зведено у форму завоювання суспільного статусу і авторитету.

Фактично РФ – це країна, що не функціонує за принципами верховенства права і соціального договору, а держава, в якій зведено в абсолют принцип насильства і закони джунглів.

Навіть в російській армії Пригожин і його ПВК формують окремі загони для “опущених”. Найвеселіше, що ще недавно ці ж люди розповідали про ЛГБТ загони НАТО, з якими воює РФ. Саме тому до росіян не може застосовуватися поняття біополітики, а найкраще підходить термін “зоополітика”. Не будучи здатними здобувати вплив цивілізованими методами, росіяни поводять себе по відношенню до інших, як агресивні мавпи, для яких єдиний шанс здобути авторитет – це побити, сексуально “опустити”, а потім встановити форму відносин, яка притаманна місцям позбавлення волі чи джунглям.

“Русский мир”

Багато людей тривалий час ламало голову над тим, що ж таке цей загадковий “Русский мир”. Відповідь на це питання є доволі простою:

“Русский мир”– це повне свавілля влади і силовиків, помножене на культурне і суспільне варварство, через призму якого вони дивляться на решту світу.

Для Риму, на роль якого претендує Москва, було притаманне відношення до решти світу поза Римською Імперією, як до варварів, яким необхідно принести цивілізацію. Москва ж навпаки є геополітичним варваром, який хоче зруйнувати цивілізацію, що її оточує і встановити на всіх захоплених територіях зоодиктатуру.

 • Владислав Ковальчук

  Засновник АЦ “Хімера”

  Випускник Варшавського Університету Суспільно-Гуманітарних Наук (University of Social Sciences and Humanities) факультету міжнародні відносини. Має ступінь магістра за спеціалізацією Національна Безпека, виданий Люблінським Університетом імені Марії Кюрі-Склодовської.
  Раніше один з організаторів щорічних конференцій і постійний аналітик Intermarium Support Group.

  Сфера наукових інтересів:
  Міжнародні відносини, правосуддя перехідного періоду, боротьба з тероризмом, асиметричні конфлікти, війна з наркотиками, діяльність спецслужб.

Обговорити публікацію можна в нашому телегам-чаті:


XIMERA не несе відповідальності за наслідки публікації та використання матеріалів, розміщених на сайті в інших джерелах. Думка авторів публікацій, коментарів, розміщених на наших сторінках, може не збігатися з думками і позицією Центру.
Цитати подано зі збереженням оригінальної орфографії та пунктуації.